Nauka

Podstawowym przedmiotem mojej działalności jest nauka języka angielskiego. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe, składające się z kilku osób, aby dostosować się do potrzeb każdej z nich. Udzielam również korepetycji, na których kompleksowo przygotowuję do egzaminów maturalnych czy międzynarodowych oraz organizuję kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych, także dla firm.

Specjalizuję się również w tłumaczeniach, zarówno ustnych, jaki pisemnych. Zajmę się profesjonalną weryfikacją, a także korektą tekstów z różnych dziedzin i dla wielu branż.

Zdaję sobie sprawę jak ważna w dzisiejszych czasach jest umiejętność komunikowania się w języku obcym, dlatego wychodzę na przeciw Państwa potrzebom.

Oferujemy naszym klientom:

  • weryfikację i korektę tekstów,
  • tłumaczenia pisemne i ustne z różnych dziedzin i dla wielu branż,
  • tłumaczenia uwierzytelnione.

Prowadzimy także naukę one-to-one. Organizujemy atrakcyjne kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Oferujemy również kursy organizowane dla firm, jak i również przygotowujemy do egzaminów państwowych, np. egzamin maturalny, oraz międzynarodowych, takich jak FCE, CAE, czy TOEFL.

Wszystkie nasze usługi są wykonywane dokładnie, przy zachowaniu wysokiej jakości i po konkurencyjnych cenach.

Jeśli zatem szukasz solidnej firmy, zgłoś się do nas.

City. Wszelkie prawa zastrzeżone